Spencer Johnson - Kto zabrał mój ser? (mp3)

2009-06-18 20:01

 

 

Książka Audio 2008 - Nominacja

 

Ta publikacja została nominowana na Książkę Audio Roku 2008 w kategorii "Poradniki".

 

Kto zabrał mój ser? to prosta, a zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w naszym życiu. „Ser” jest tutaj metaforą wszystkiego, czego pożądamy w życiu: dobrej pracy, zdrowych związków z innymi ludźmi, majątku, zdrowia czy spokoju duchowego.

 

Co sprawiło, że tytuł ten gościł wiele tygodni na pierwszych miejscach list bestsellerów tak poczytnych pism jak: The New York Times, Wall Street Journal, USA Today? Odpowiedź zawiera się w jednym zdaniu: jasne, pełne mocy przesłanie wypływające z tej książki:

 

„To nieprawda, że zmiany są najważniejsze. Po prostu nic innego ważnym nie jest. Otwórz się na zmiany, nie walcz z nimi”.

 

Ta książka jest prostą i łatwą do odczytania mapą, której możemy użyć szukając drogi wiodącej nas do rozwiązania osobistych problemów związanych ze zmianami w naszym życiu.

 

„Kto zabrał mój ser?” Spencera Johnsona stała się książką niemalże kultową. Publicysta czasopisma TIME, Walter Kirn, nazwał ją „literacką podwaliną Nowej Ekonomii”. Opracowanym w oparciu o nią programem szkoleniowym CHEESE Experience objęto zarządy i grupy menedżerskie wielu renomowanych firm, jak: Chase Manhattan, Procter and Gamble, General Motors, Kodak, Marriott, Citibank, Hewlett-Packard, Hardford Insurance, IBM, Time-Warner, US Army, Xerox i wiele innych. Sprzedała się, jak dotychczas, w niewiarygodnym łącznym nakładzie 10 000 000 egzemplarzy. Dziś trafia do państwa rąk w wersji audio – jako książka „do słuchania”.

Czyta Julian Mere.

 

Kliknij po więcej

Pobierz DARMOWY fragment mp3

 

Powrót