Jak i po co zbudować squeeze page i sublistę?

2009-04-06 04:44

 

Squeeze page (obok lepu na wiedzę, o którym pisałem wcześniej) to jedna z najskuteczniejszych metod budowania listy adresowej.

Squeeze Page to strona www, której jedynym celem jest wyciśnięcie z ruchu na naszej stronie www jak największej ilości nowych subskrybentów.

Dlaczego tak radykalne podejście ma sens? Typową stronę www 90-99% odwiedzających opuszcza nie zagłębiając się w podstrony. Squeeze page ma 10-70% skuteczności w pozyskiwaniu adresów e-mail!

Mając adres e-mail możemy reklamować nasze produkty za darmo aż czytelnik kupi albo wypisze się z naszej listy.

Mimo swoich wad - utrudnione pozycjonowanie, jeśli nie dodasz do SP kilku specyficznych linków - stosowanie squeeze page zdecydowanie zwiększa efektywność działań promocyjnych i reklamowych... co w dłuższym okresie przekłada się wprost na większe dochody.

Z kolei sublista to lista utworzona w oparciu o większą, ogólniejszą listę. Sublista jest listą celową, która umożliwia znacznie skuteczniejsze prowadzenie kampanii promocyjnych danego produktu przy zabezpieczeniu głównej listy adresowej.

Przygotowaliśmy 50 minutowe video z 2. edycji osztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner. Na video pokazuję na bardzo konkretnym przykładzie:

     - jak zacząć budować listę,
     - jak badać klientów,
     - jak stworzyć stronę do zbierania adresów w kilka minut
     - i jak zarządzać dużymi listami adresowymi.

Odpowiedzi na te i kilkadziesiąt innych pytań uzyskasz w moim kursie: "Jak błyskawicznie i tanio zbudować dochodową listę adresową?", do którego
dodałem dwa konkretne wykłady:

     WYKŁAD VIDEO:
     "Jak badać potrzeby klientów i budować sublisty?"

     VIDEO-TUTORIAL:
     "Jak stworzyć Squeeze Page?"

Nie zwlekaj! Zapisz się na ten kurs:

https://tinyurl.com/cv9v9l

i zapewnij sobie już dziś tę wartościową wiedzę, która sprawi, że Twoja lista adresowa dynamicznie się rozwinie!

Pozdrawiam,
Piotr Majewski

 

 

 

Powrót